SLUŽBY

Služby


Je zbytečné léčit oko bez hlavy, hlavu bez těla a tělo bez duše. 

Hippokratés

                                                                               

    18 let praxe

              

Kraniosakrální terapie

Celostní, jemná, neinvazivní, manuální terapeutická metoda, která souvisí s kraniosakrálním rytmem. Tento rytmus je vyvoláván produkcí a vstřebáváním mozkomíšního moku v mozkových komorách. Mozkomíšnímok = ochrana a výživa CNS, přenos informací, detoxikace - odvod zplodin, imunologická funkce, životní energie.

Bachova květová terapie

Bachovy květové esence jsou velice jednoduchým, uceleným a účinným systémem , který na jemné rovině odstraňuje duševní napětí, čímž vnáší do života harmonii a vyrovnanost.

Viscerální terapie

Viscerální terapie je velmi jemná manuální terapie, která se zabývá vyšetřením a cíleným ošetřením vnitřních orgánů břišní dutiny, malé pánve, hrudního koše, krku i mozku a jejich závěsných aparátů, léčbou funkčních poruch vnitřních orgánů.

Schüsslerovy tkáňové soli

Schüsslerovy soli jsou minerály a stopové prvky tělu vlastní. Schüsslerovými solemi ovlivňujeme na mezibuněčné i buněčné úrovni vitalitu i reakční schopnosti celého organismu

Metamorfní technika

MT je jemná, neinvazivní, příjemná a velmi účinná technika, která pomáhá uvolňovat a odstraňovat emocionální bloky a vzorce, jež vznikly v prenatálním období (mohou se projevovat různými způsoby jako fyzické nebo psychické nemoci, emocionální nerovnováha, různé poruchy nebo jiné disharmonie).

Půlnoční dílna

Zakázková výroba bižuterních šperků nejen z minerálů...