REFERENCE

Reference klientů


"Hodnocení člověka má vycházet z toho, co dává, ne z toho, co je schopný získat."

Albert Einstein

Kraniosakrální terapieJiž více než 10 let pravidelně navštěvuji kraniosakrální terapii Moniky Sedlákové. Moje bolesti zad, které byly do doby chronické, se od doby výrazně zlepšily, takže žiji v podstatě bezstarostný život. Moničiny léčebné metody mohu bezvýhradně doporučit.


Oliver Schmitt

Managing Partner

Teamconsult CR s.r.o.


Kraniosakrální a Bachova květová terapie


Setkání s Monikou odstartovalo moji cestu poznávání propojení fyzického těla a psychického rozpoložení, zpracovávání a uzavírání určitých životních etap a hledání vlastní rovnováhy. Svými kvalitně mířenými otázkami a reakcemi na moje povídání se dokázala dotknout přesně těch míst, která souvisela s mým aktuálním tématem a která ve mně spustila další procesy potřebné k tomu, abych se pohnula z místa. Oceňuji především její autentický přístup, sdílení vlastní cesty a vytvoření příjemné atmosféry v kombinaci s útulně zařízeným prostorem. 


Soňa K.

Kraniosakrální a Bachova květová terapie


Milá Moniko.

Už jsem Vám dlouho nenapsal a myslím si, že si zasloužíte vědět, jak se mi daří. Vždyť jste mi věnovala spoustu svého času a kolikrát jste mi otevřela dveře do mojí duše, která byla hodně bolavá.

Díky Vám je mi teď hezky. To neznamená, že nemám bolístky, to určitě ne, ale Vy jste mě naučila se těm bolístkám stavět čelem a nezavírat je do třinácté komnaty. Najednou je ten život mnohem světlejší, krásnější a já si ho konečně užívám. Tolik věcí se v mém životě otočilo o 180stupňů. To by jste koukala .

Tolikrát jsem si už na Vás vzpomněl, když něco třeba v mém životě nového bolavého přichází. Jak jste s úsměvem mě dokázala zdravě ,,nasrat" a s takovou nevinností mě přinutit si to vyřešit. A ono to pořád funguje. Proto ten svět teď vidím světlejší, krásnější. Také pořád vidím, jak jste se usmívala, když jsem Vás přesvědčoval o své pravdě a přitom to bylo jenom moje uhýbání se tomu zdravě postavit . Byl jsem slaboch a všechno jsem viděl strašně složitě .

Moniko, mějte se moc krásně a znovu Vám děkuji za vše, co jste kdy pro mě udělala a naučila mě . Vždyť jste myslím byla učitelkou a v mém případě výjimečnou učitelkou.


Karel B.


Kraniosakrální terapie
Je to už řada let, co jsem měla velké problémy se zády. Uskřinutý nerv, 3 měsíce neschopenka. Zkoušela jsem všechno možné i nemožné. Časem se můj stav zlepšil, že jsem alespoň nějak chodila a mohla fungovat, ale do ideálu daleko.

V tomto stavu mě potkala paní Monika, se kterou jsme se znaly ze školy, kam chodily naše děti. Hned si všimla, že se mnou není něco v pořádku a nabídla mi kraniosakrální terapii. Moc jsem tomu nevěřila, ale proč nevyzkoušet něco nového.

Další den si ma mě udělala čas a já byla zvědavá, co se bude dít. Nedělo se nic velkého. Jemné dotyky, zejména na hlavě, zvedání nohou. Trochu mi dělalo problém se uvolnit. Jakmile se mi to podařilo, hned jsem měla vyloženě dobrý pocit. Věnovala se mi intenzivně celou hodinu.

Největší překvapení bylo, že když jsme skončily, pozorovala jsem velkou změnu. Mohla jsem chodit úplně normálně a nic mě nebolelo. A dokonce to přetrvalo. Sama jsem tomu nevěřila a hned využila tohoto nového stavu k úklidu celého bytu. Samozřejmě se potíže malinko vrátily, ale nedalo se to srovnat s původním stavem.

K Monice jsem chodila každý týden a po měsíci jsem hrdě odkráčela za paní doktorkou na neurologii se v podstatě rozloučit. Řekla jsem jí o metodě kraniosakrální terapie. Trochu jsem se bála, že mě bude bude mít za blázna. K mému údivu řekla, že jí to nepřekvapuje, tuto metodu zná, rozhodně to není žádné šarlatánství a doporučila pokračovat, pokud mám někoho, kdo to umí. No a protože paní Monika to skutečně umí, chodila jsem k ní i nadále, i když už ne tak často.


Irena Ž.

zdravotní sestra

Odznak obhájen


Děkuji všem klientům za důvěru a hodnocení.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni i v letech příštích.

Překvapení v poštovní schránce


Patřím mezi nejlépe hodnocená místa na Mapy.cz pro rok 2021.

Obdržela jsem odznak kvality, jenž dle Seznam.cz symbolizuje fantastické služby, které u mne klient získá.

Děkuji všem za důvěru.

Udělám vše, abych nastavenou úroveň mých služeb udržela i v následujícím roce.