REFERENCE

Reference klientů

"Hodnocení člověka má vycházet z toho, co dává, ne z toho, co je schopný získat."

Albert Einstein

Kraniosakrální a viscerální terapie, Bachova květová terapie, tkáňové soli


Už to bude rok, kdy nastala moje cesta změny = začala jsem chodit k paní Monice. Na začátku roku 2022 mě čím dál tím častěji přepadaly úzkostné stavy, naprosto mě pohltil strach z řízení auta (do té doby jsem řídila každý týden 300 km s malou dcerkou a vždy naprosto v pohodě) a časem se pro mě staly noční můrou i jízdy metrem nebo tramvají. Celé to vyvrcholilo v létě mimoděložním těhotenstvím, kdy jsem skončila na sále a následně bez jednoho vejcovodu. Od té doby jsem několikrát týdně zažívala panické ataky, neuvěřitelný strach a úzkost, kdy jsem přestávala dýchat.

Naštěstí (a dodnes děkuji) jsem našla cestu k paní Monice. Hned první návštěva, kdy jsem byla ujištěna, že se traumatu z cest a úzkostí společně zbavíme a že se s tím dá pracovat, mi vlila naději do žil a okamžitě mi povolily "stavidla" úlevou. Ten pocit se nedá vyjádřit.

Postupem času pomocí kraniosakrální terapie, bachovkami na míru a doplněním minerálů Schusslerkami se ze mě začal stávat jiný člověk. Strachy jsem začala postupně odbourávat, naučila se s nimi pracovat a teď téměř po roce jsem opět spokojená, vyrovnaná a zdravá! 

A taky těhotná :-) Asi 3 týdny po kraniu, kde jsme se věnovaly děloze, jsem zjistila tu krásnou zprávu!

Ještě jednou za všechno děkuju. 

Klára Š.

mateřská dovolená

Kraniosakrální a Bachova květová terapie


K Monice Sedlákové jsem začal docházet na Kraniosakrální terapii a Bachovky před půl rokem a skutečně jsem nastoupil cestu změny. Vyplavaly nějaké bolístky z minulosti, se kterými jsem mohl pracovat. Zmizely bolesti v bedrech. Celkově se cítím vyrovnanější, zdravější, šťastnější. Zhmotnil se mi jeden sen, který byl jeden z hlavních důvodů, kvůli kterému jsem se k paní Sedlákové objednal. 

Na Monice Sedlákové oceňuji její celostní přístup. Kromě Kraniosakrální terapie, kterou si nenechám ujít žádný měsíc, vhodně doplňujeme Bachovky dle potřeby a naučila mě také na Schüsslerovy soli. :-)

Moc děkuji a doporučuji dále.

Miroslav S.

OSVČ

Kraniosakrální terapieJiž více než 10 let pravidelně navštěvuji kraniosakrální terapii Moniky Sedlákové. Moje bolesti zad, které byly do doby chronické, se od doby výrazně zlepšily, takže žiji v podstatě bezstarostný život. Moničiny léčebné metody mohu bezvýhradně doporučit.


Oliver Schmitt

Managing Partner

Teamconsult CR s.r.o.


Kraniosakrální a Bachova květová terapie


Setkání s Monikou odstartovalo moji cestu poznávání propojení fyzického těla a psychického rozpoložení, zpracovávání a uzavírání určitých životních etap a hledání vlastní rovnováhy. Svými kvalitně mířenými otázkami a reakcemi na moje povídání se dokázala dotknout přesně těch míst, která souvisela s mým aktuálním tématem a která ve mně spustila další procesy potřebné k tomu, abych se pohnula z místa. Oceňuji především její autentický přístup, sdílení vlastní cesty a vytvoření příjemné atmosféry v kombinaci s útulně zařízeným prostorem. 


Soňa K.

herečka

Kraniosakrální a Bachova květová terapie


Milá Moniko.

Už jsem Vám dlouho nenapsal a myslím si, že si zasloužíte vědět, jak se mi daří. Vždyť jste mi věnovala spoustu svého času a kolikrát jste mi otevřela dveře do mojí duše, která byla hodně bolavá.

Díky Vám je mi teď hezky. To neznamená, že nemám bolístky, to určitě ne, ale Vy jste mě naučila se těm bolístkám stavět čelem a nezavírat je do třinácté komnaty. Najednou je ten život mnohem světlejší, krásnější a já si ho konečně užívám. Tolik věcí se v mém životě otočilo o 180stupňů. To by jste koukala .

Tolikrát jsem si už na Vás vzpomněl, když něco třeba v mém životě nového bolavého přichází. Jak jste s úsměvem mě dokázala zdravě ,,nasrat" a s takovou nevinností mě přinutit si to vyřešit. A ono to pořád funguje. Proto ten svět teď vidím světlejší, krásnější. Také pořád vidím, jak jste se usmívala, když jsem Vás přesvědčoval o své pravdě a přitom to bylo jenom moje uhýbání se tomu zdravě postavit . Byl jsem slaboch a všechno jsem viděl strašně složitě .

Moniko, mějte se moc krásně a znovu Vám děkuji za vše, co jste kdy pro mě udělala a naučila mě . Vždyť jste myslím byla učitelkou a v mém případě výjimečnou učitelkou.


Karel B.

OSVČ

Kraniosakrální terapie


Je to už řada let, co jsem měla velké problémy se zády. Uskřinutý nerv, 3 měsíce neschopenka. Zkoušela jsem všechno možné i nemožné. Časem se můj stav zlepšil, že jsem alespoň nějak chodila a mohla fungovat, ale do ideálu daleko.

V tomto stavu mě potkala paní Monika, se kterou jsme se znaly ze školy, kam chodily naše děti. Hned si všimla, že se mnou není něco v pořádku a nabídla mi kraniosakrální terapii. Moc jsem tomu nevěřila, ale proč nevyzkoušet něco nového.

Další den si ma mě udělala čas a já byla zvědavá, co se bude dít. Nedělo se nic velkého. Jemné dotyky, zejména na hlavě, zvedání nohou. Trochu mi dělalo problém se uvolnit. Jakmile se mi to podařilo, hned jsem měla vyloženě dobrý pocit. Věnovala se mi intenzivně celou hodinu.

Největší překvapení bylo, že když jsme skončily, pozorovala jsem velkou změnu. Mohla jsem chodit úplně normálně a nic mě nebolelo. A dokonce to přetrvalo. Sama jsem tomu nevěřila a hned využila tohoto nového stavu k úklidu celého bytu. Samozřejmě se potíže malinko vrátily, ale nedalo se to srovnat s původním stavem.

K Monice jsem chodila každý týden a po měsíci jsem hrdě odkráčela za paní doktorkou na neurologii se v podstatě rozloučit. Řekla jsem jí o metodě kraniosakrální terapie. Trochu jsem se bála, že mě bude bude mít za blázna. K mému údivu řekla, že jí to nepřekvapuje, tuto metodu zná, rozhodně to není žádné šarlatánství a doporučila pokračovat, pokud mám někoho, kdo to umí. No a protože paní Monika to skutečně umí, chodila jsem k ní i nadále, i když už ne tak často.


Irena Ž.

zdravotní sestra

Kraniosakrální a viscerální terapie, Bachova květová terapie


Vice nez pres rok navstevuji moji milovanou Moniku, kterou mi z nebe seslal snad sam Andel👼🏼Diky ni dokazu na sobe pracovat s vetsi vnimavosti a citem k sobe same. Jeji terapie uplne miluju a ty se vlastne ani nedaji popsat, ty se musi zazit. Je to totiz neco skvelyho.🤩Doporucuji vsemi deseti! Nebudete litovat! A Bachovky od ni miluju ja i moje dvouleta dcera!

Lucie B.

dentální hygienistka

Kraniosakrální terapie


Dostala jsem na Vás reference od mé přítelkyně, která je Vaší klientkou. Hledala jsem někoho, kdo bude naslouchat a zároveň je "zaměřený nebo pracuje s energií". Na základě vyprávění přítelkyně jsem věděla, že jste to , co hledám. Já Vám chci hlavně poděkovat, protože i zatím za dvě sezení se mi změnil život, a to jedině v dobrém slova smyslu. Mám v sobě klid, začala jsem mít opravdu ráda sebe sama. Vzala jste ze mě to nejhorší bych řekla, a to pocit smutku a neustálé potřeby brečet. Děkuji Vám.


Kateřina F.

Retail Store Operations Manager

Odznak obhájen


Děkuji všem klientům za důvěru a hodnocení.

Věřím, že s mými službami budete spokojeni i v letech příštích.

Překvapení v poštovní schránce


Patřím mezi nejlépe hodnocená místa na Mapy.cz pro rok 2021.

Obdržela jsem odznak kvality, jenž dle Seznam.cz symbolizuje fantastické služby, které u mne klient získá.

Děkuji všem za důvěru.

Udělám vše, abych nastavenou úroveň mých služeb udržela i v následujícím roce.