PŮLNOČNÍ DÍLNA

Každý jsme jedinečný a zasloužíme si svůj jedinečný šperk

Dílna, která naslouchá a dýchá


Vytvářím bižuterní šperky na přání. Každý šperk vyrobím pouze jednou. Mojí filozofií je jedinečnost. Vaše přání je pro mne radostí a výzvou.

Proč "Půlnoční dílna"?


  "Když nemůžu spát, tvořím. V hlavě mám mnoho nápadů a nejvíce jich přichází pozdě večer, kdy je všude ticho a klid. Mé myšlenky se utiší, ovšem má fantazie pracuje a já s ní...


 Jak vzniká jedinečný šperk? Konzultace o vašich pocitech, snech, přáních vede k dokonalému šperku.  Sdělíte mi, co upřednostňujete - náramek, naušnice, set.... Dále jakou upřednostňujete barvu, materiál, kombinaci materiálu... U náramků potřebuji znát obvod zápěstí napevno, aby náramek dobře padnul. Vytvořím vám 2 návrhy, které jsou již zahrnuty v ceně. Každý další návrh je zpoplatněn cenou 50,-Kč.  Pokud vyberete jeden ze zaslaných návrhů, vytvořím na jeho základě cenovou nabídku. Po odsouhlasení ceny a uhrazení zálohy, vyhotovím zakázku. Jakmile je zakázka dokončena, pošlu fotografii hotového výrobku a zároveň informace k doplatku za výrobek a dopravu.


Platební podmínky: Platba předem na bankovní účet. Zaslání Zásilkovna nebo ČP.


Prodej hotových bižuterních šperků najdete zde https://www.facebook.com/Pulnocnidilna


    Pokud jste zvědaví na celý příběh vzniku Půlnoční dílny, článek najdete na blogu zde - Z půlnoční dílny pod názvem Půlnoc. Na tomto blogu najdete také další články.Zápisky z Půlnoční dílny

Mám ráda adventní čas. Období čekání a těšení se na vánoce. Čas, kdy vyzdobím zahradu, dům, maluji na okna, vážu věnce, uklízím, peču cukroví, poslouchám koledy... Mnohem častěji přemýšlím o tom, co mi rok přinesl, co vzal i co jsem opustila.

Čvn 15

Ráno

To ráno, kdy mne slunce polechtalo svými prvními paprsky bylo jiné. Vzduch voněl. Byla v něm cítit vláha a jemný dotek moře. Tak moc jsem potřebovala ven. Dýchat a naplnit se paprsky slunce.

Čvn 07

Půlnoc

Často se mi stává, že mám hlavu plnou myšlenek a nemůžu spát. Bloudím po domě, piji čaj, čtu knihu nebo se dívám jen tak do tmy.