PŮLNOČNÍ DÍLNA

Půlnoční dílna


"Každý jsme jedinečný a zasloužíme si svůj jedinečný šperk."

Proč "Půlnoční dílna"?


  "Když nemůžu spát, tvořím. V hlavě mám mnoho nápadů a nejvíce jich přichází pozdě večer, kdy je všude ticho a klid. Mé myšlenky se utiší, ovšem má fantazie pracuje a já s ní..."

Vytvářím bižuterní šperky na přání. Každý šperk vyrobím pouze jednou. Mojí filozofií je jedinečnost. Každé vaše přání je pro mne výzvou. 

 Jak vzniká jedinečný šperk? Sdělíte mi, co by se vám líbilo - náramek, naušnice, set.... Dále jakou upřednostňujete barvu, materiál, kombinaci materiálu... U náramků potřebuji znát obvod zápěstí napevno, aby náramek dobře padnul. Vytvořím vám 2 návrhy, které jsou již zahrnuty v ceně. Každý další návrh je zpoplatněn cenou 50,-Kč.  Pokud vyberete jeden ze zaslaných návrhů, vytvořím na jeho základě cenovou nabídku. Po odsouhlasení ceny a uhrazení zálohy, vyhotovím zakázku. Jakmile je zakázka dokončena, pošlu fotografii hotového výrobku a zároveň informace k doplatku za výrobek a dopravu.


Platební podmínky: Platba předem na bankovní účet. Zaslání Zásilkovna nebo ČP.


Prodej hotových bižuterních šperků najdete zde https://www.facebook.com/Pulnocnidilna


    Pokud jste zvědaví na celý příběh vzniku Půnoční dílny, článek najdete na blogu zde - Z půlnoční dílny pod názvem Půlnoc. Na tomto blogu najdete také další články.


Zápisky z Půlnoční dílny

Mám ráda adventní čas. Období čekání a těšení se na vánoce. Čas, kdy vyzdobím zahradu, dům, maluji na okna, vážu věnce, uklízím, peču cukroví, poslouchám koledy... Mnohem častěji přemýšlím o tom, co mi rok přinesl, co vzal i co jsem opustila.

Čvn 15

Ráno

To ráno, kdy mne slunce polechtalo svými prvními paprsky bylo jiné. Vzduch voněl. Byla v něm cítit vláha a jemný dotek moře. Tak moc jsem potřebovala ven. Dýchat a naplnit se paprsky slunce.

Čvn 07

Půlnoc

Často se mi stává, že mám hlavu plnou myšlenek a nemůžu spát. Bloudím po domě, piji čaj, čtu knihu nebo se dívám jen tak do tmy.