NÁRAMKY

Co vás potěší 

Jaké přání či sen se stane skutečností? 


"Tvořím na přání..."


Co vás potěší? Sdělte mi, co máte rádi a co se vám líbí. Jaké barvy jsou pro vás v životě důležité. Co právě prožíváte, zda jste plní radosti nebo naopak vás něco trápí. Líbí se vám být středem pozornosti nebo  je pro vás důležitý klid a pocit bezpečí. Jste neustále v pohybu nebo máte raději klidné činnosti... 

To vše se dá "otisknout" do náramku. Náramek může být třeba talismanem pro štěstí, může vám pomoci při nervozitě u zkoušek ( je to naše "kotva"), může být tím, co je pro vás v daném období podstatné.

Používám různé materiály, techniky i barev mám mnoho. Těším se, co spolu dokážeme vytvořit.

Ukázky z mého archivu

Jeden náramek nikdy nestačí

Zápisky z Půlnoční dílny


Mám ráda adventní čas. Období čekání a těšení se na vánoce. Čas, kdy vyzdobím zahradu, dům, maluji na okna, vážu věnce, uklízím, peču cukroví, poslouchám koledy... Mnohem častěji přemýšlím o tom, co mi rok přinesl, co vzal i co jsem opustila.

Ráno

15.06.2022

To ráno, kdy mne slunce polechtalo svými prvními paprsky bylo jiné. Vzduch voněl. Byla v něm cítit vláha a jemný dotek moře. Tak moc jsem potřebovala ven. Dýchat a naplnit se paprsky slunce.

Půlnoc

07.06.2022

Často se mi stává, že mám hlavu plnou myšlenek a nemůžu spát. Bloudím po domě, piji čaj, čtu knihu nebo se dívám jen tak do tmy.