O MNĚ

Monika Sedláková

Vaše průvodkyně na cestě změny


"Pomáhám lidem najít cestu k rovnováze emocí 

a zdravě fungujícímu organismu."

"Miluji změny a zářící oči svých klientů. 

To vím, že je duše doma."

Pomohu vám změnit život


Hledáte klíč ke změně nebo jen toužíte, aby zmizely chronické bolesti, napětí v zádech, migréna, úspěšně jste otěhotněla? Přejete si žít bez neustálého stresu, strachů, paniky? 

Jsem tu pro vás - naslouchající, citlivá, milá a usměvavá průvodkyně s 20letou praxí a stovkami spokojených klientů.

Pomohu vám změnit život. Najdete sami sebe. Poznáte, kdo je člověk, na kterého se díváte každý den do zrcadla. Ten, který své bolesti možná nechce vidět nebo je jen lepí místo uzdravení. 

Nemohu za vás nic z toho udělat ani si přisvojit vaši zodpovědnost. Zvládnete to sami s mým doprovodem. Najdeme spolu cestu ke změně. Cestu, jak proměnit své vnímání těla a duše.


20

let praxe

1 000+

spokojených klientů

36

následovníků

Jak to začalo

A jak to začalo?  Před 38lety jsem se vydala na cestu sebepoznání v době, kdy jsem studovala speciální pedagogiku. Absolvovala jsem výcviky a kurzy reflexní terapie, práce s traumatem, hlubinné abreaktivní psychoterapie, hypnózy, lymfatické masáže, příprava párů na porod, automatické kresby, numerologie, psychografie ... Nejvíce mne zaujala kraniosakrální terapie (CST I - III). Jemná práce s tělem v hlubokém tichu. Tuto terapii jsem nejprve navštěvovala sama po celý rok, téměř každý týden.

Změnila mi život. A to, myslím do písmene, neboť jsem zažila svou proměnu. Mé tělo je opět pružné, vzpřímené, strachy zmizely, s workoholikem máme dohodu. Vyměnila jsem bydliště, auto, šatník, postavu, našla nové přátele... Ke kraniosakrální terapii jsem přidala viscerální terapii (Viscerální osteopatie I - III), neboť práce s vnitřními orgány je stejně důležitá.

 Časem ke kraniu přibyla Bachova květová terapie. Bachovy kapky pomáhají zvládat emoce jinak, na jemné úrovni z darů přírody. Výsledky jsem viděla velmi rychle, jak u sebe tak i v rodině. Často o nich říkám, že jsou "zázračné". A věřte mi, jsou.

Na seminářích o traumatu jsem měla možnost vyzkoušet metamorfní techniku. Vlastní prožitek byl silný a bylo rozhodnuto. Techniku se naučím, abych ji mohla zařadit mezi své služby.

Jsem praktik, ne teoretik. Testuji na sobě. Nedělám nic, co znám jen z příruček a knih. Byla bych ráda, aby vše, co pomohlo mně, pomohlo i vám. 

 Stále mi ještě něco chybělo. Před 6lety jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Nejprve jsem opět testovala na sobě a nejbližší rodině. Tkáňové soli fungovaly a fungují. A proto jsem rozšířila terapie o doplňkovou službu diagnostiky.

Co na vás čeká


V mé pracovně zažijete pocit klidu, bezpečí a důvěry. O smích i slzy také není nouze. 

Lehátko a křeslo jsou volné. Káva i čaj se vaří.  Nyní už jen čekám, kam mne ve své duši a těle zavedete...


 Máte pocit, že jste se o mně a mé práci dozvěděli stále málo? Stačí přejít na stránky Napsali o mně, Reference nebo blog Ze života


Vzdělání

Certifikáty, osvědčení, kurzy


Kraniosakrální terapie I - III (Ulrich Hesse - 2007)

Viscerální osteopatie I - III (Ulrich Hesse - 2008/2009)

Asistence při výcviku kraniosakrální terapie I -II (Ulrich Hesse - 2009/2010)

Bachova květová terapie (Mgr. Lenka Samková - 2007)

Biochemie podle Dr. Schüsslera (Mgr. Zuzana Sommer - 2018/2023)

Metamorfní technika (Marianne Tour - 2013)

Rekvalifikační kurz MŠMT - Masér pro sportovní a rekondiční masáže... (Mgr. Vendula Scheichlová - 2008)

Lymfatické masáže (Jaroslava Nezvalová - 2009)

Hypnóza podle Miltona H. Ericksona (Ing. Vojtěch Lust, M.I.M - 2009)

Základy práce s traumatem  (Andre Jacomet - 2012)

Trauma ve vztazích a jeho ozvěna (Andre Jacomet - 2013)

Trauma a závislosti (Andre Jacomet - 2013)

Hlubinná abreaktivní psychoterapie I - II (Ing. Andrej Dragomirecký 2004/2006)

Psychograffická kresba (Marie Machková - 2005)

Reflexní terapie a baňkování (Marie Machková - 2006)


Stále pokračuji v rozvoji znalostí, dovedností...

Z PORADNY

Kraniosakrální terapie mne vždy dovede do stavu hluboké meditace. V onu jedinečnou chvíli jsem naplno sama se sebou, svým tělem, pocity… Vše najednou přestává existovat. Jsem v jednotě s tělem a svou duší. Pokaždé cítím změnu, která postupem času nabírá na síle.