O MNĚ

Monika Sedláková

Vaše průvodkyně na cestě změny


"Pomáhám lidem najít cestu k rovnováze emocí 

a zdravě fungujícímu organismu."

"Miluji změny a zářící oči svých klientů. 

To vím, že je duše doma."

Pomohu vám změnit život


Hledáte klíč ke změně nebo jen toužíte, aby zmizely chronické bolesti, napětí v zádech, migréna, úspěšně jste otěhotněla? Přejete si žít bez neustálého stresu, strachů, paniky? 

Jsem tu pro vás - milá, citlivá, usměvavá a naslouchající terapeutka s 18letou praxí a stovkami spokojených klientů.

Pomohu vám změnit život. Najdete sami sebe a poznáte, kdo je člověk. na kterého se díváte každý den do zrcadla. Ten, který své bolesti nechce vidět nebo je jen lepí místo uzdravení. 

Nemohu za vás nic z toho udělat ani si přisvojit vaši zodpovědnost. Zvládnete to sami s mou pomocí. Ukážu vám cestu ke změně. Cestu, jak proměnit své vnímání těla a duše.


Jak to začalo


A jak to začalo?  Před 36lety jsem se vydala na cestu sebepoznání, když jsem studovala speciální pedagogiku. Absolvovala kurzy a výcviky hlubinné abreaktivní psychoterapie, hypnózy, reflexní terapie, práce s traumatem... Nejvíce mne zaujala kraniosakrální terapie. Jemná práce s tělem v hlubokém tichu. Tuto terapii jsem nejprve navštěvovala sama.

Změnila mi život. A to, myslím do písmene. Mé tělo je opět pružné, vzpřímené, strachy zmizely, s workoholikem máme dohodu. Vyměnila jsem bydliště, auto, šatník, postavu, našla nové přátele... Ke kraniosakrální terapii jsem přidala viscerální terapii, neboť práce s vnitřními orgány je stejně důležitá.

 Časem ke kraniu přibyla Bachova květová terapie. Bachovy kapky pomáhají zvládat emoce jinak, na jemné úrovni z darů přírody. Výsledky jsem viděla velmi rychle, jak u sebe tak i v rodině. 

Jsem praktik, ne teoretik. Testuji na sobě. Nedělám nic, co znám jen z příruček a knih. Byla bych ráda, aby vše, co pomohlo mně, pomohlo i vám. 

 Stále mi ještě něco chybělo. Před 6lety jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Nejprve jsem opět testovala na sobě a nejbližší rodině. Tkáňové soli fungovaly a fungují. A proto jsem rozšířila terapie o doplňkovou službu diagnostiky.

Co na vás čeká


V mé pracovně zažijete pocit klidu a důvěry. O smích i slzy také není nouze. 

Lehátko a křeslo jsou volné. Káva i čaj se vaří, koláč je upečen. Nyní už jen čekám, kam mne ve své duši a těle zavedete...


 Máte pocit, že jste se o mně a mé práci dozvěděli stále málo? Stačí přejít na stránky Napsali o mně, Reference nebo blog Ze života


Z PORADNY

Milujeme natolik, že necháme druhého být takového, jaký je.
Gaston Saint - Pierre