SCHÜSSLEROVY SOLI

Co jste ještě nevěděli o tkáňových solích

Rady, návody, dávkování a mnohé další


Schüsslerovy soli jsou minerály a stopové prvky tělu vlastní. Možná je znáte i pod jinými názvy jako jsou tkáňové, buněčné, minerální nebo biochemické soli. Kdo byl Dr. Schüssler, jak soli fungují, jak vám mohou pomoci, zjišťování jejich nedostatků, seznam i stručný přehled tkáňových solí a mnohé další najdete na stránce "Terapie a konzultace – Schüsslerovy tkáňové soli".

V jednotlivých článcích na blogu "Schüsslerovy soli" naleznete mnoho základních informací, poznatků z praxe, dále návody i tipy na užívání… Máte pocit, že soli nefungují? Zřejmě jste zvolili nesprávný minerál nebo jeho dávkování či dokonce kombinaci tkáňových solí. 

Chcete vědět víc a mít přesný výběr tkáňových solí i dávkování? Objednejte se na konzultaci s diagnostikou. Společně zjistíme, co vám chybí. Diagnostika se skládá z analýzy obličeje, popisu "symptomů", případné provozní poruchy nebo nemoci. Na diagnostiku je vždy nutné, aby pleť obličeje byla bez veškerých líčidel. 

Na trhu jsou dostupné tkáňové soli od více firem. Pouze dva výrobci je dodávají ve formě léčiva a jsou dostupné ve vybraných lékárnách a lékárenských eshopech. Veškeré mé poznatky, návody, dávkování... o Schüsslerových solích vycházejí z používání produktů rakouské firmy Adler Pharma ve formě léčiva. S tkáňovými solemi ostatních výrobců jsou mé  zkušenosti velmi malé. Každý výrobce má i jiné dávkování. 

Přeji vám příjemné čtení a ať vám články pomohou ke zdraví :)

Jste zvědaví, jak vám může pomoci tkáňová sůl č. 2 Calcium phosphoricum - sůl života? V dalších řádcích se dozvíte více. Perlička hned na začátku. Při silné chřipce s velkými bolestmi na různých místech těla, kdy jsem brečela bolestí a nemohla spát, mi přinesl krémgel Adler Topics Nr. 2 Calcium phosphoricum úlevu. Po natření bolestivého místa úleva...


"V určitých případech, jako například u pohmožděnin, spálenin, omrzlin či očních zánětech je kromě vnitřního použití možné a dokonce se i výrazně doporučuje vnější použití minerálních solí."

Dr.Schüssler
první vydání díla "Abgekürzten Therapie"