Monika Sedláková - Cesta změny na Firmy.cz

TERAPIE A KONZULTACE

 "Je zbytečné léčit oko bez hlavy, hlavu bez těla a tělo bez duše."

Hippokratés

Metody, se kterými pracuji


Kraniosakrální terapie


Celostní, jemná, neinvazivní, manuální terapeutická metoda, která souvisí s kraniosakrálním rytmem. Tento rytmus je vyvoláván produkcí a vstřebáváním mozkomíšního moku v mozkových komorách. Mozkomíšnímok = ochrana a výživa CNS, přenos informací, detoxikace - odvod zplodin, imunologická funkce, životní energie. 

Bachova květová terapie

 

Bachovy květové esence jsou velice jednoduchým, uceleným a účinným systémem , který na jemné rovině odstraňuje duševntí napětí, čímž vnáší do života harmonii a vyrovnanost. 

Schüsslerovy tkáňové soli


Schüsslerovy soli jsou minerály a stopové prvky tělu vlastní. Těmito tkáňovými solemi ovlivňujeme na mezibuněčné i buněčné úrovni vitalitu i reakční schopnosti celého organismu.  

Viscerální terapie


Viscerální terapie je velmi jemná manuální terapie, která se zabývá vyšetřením a cíleným ošetřením vnitřních orgánů břišní dutiny, malé pánve, hrudního koše, krku i mozku a jejich závěsných aparátů, léčbou funkčních poruch vnitřních orgánů.  

Metamorfní technika


MT je jemná, neinvazivní, příjemná a velmi účinná technika, která pomáhá uvolňovat a odstraňovat emocionální bloky a vzorce, jež vznikly v prenatálním období (mohou se projevovat různými způsoby jako fyzické nebo psychické nemoci, emocionální nerovnováha, různé poruchy nebo jiné disharmonie). 

Půlnoční dílna


Konzultace o vaší jedinečnosti vede k dokonalému šperku. Zakázková výroba bižuterních šperků nejen z minerálů...