Monika Sedláková - Cesta změny na Firmy.cz

TERAPIE A KONZULTACE

Celostní přístup ke zdraví 

Metody, se kterými pracuji

 "Je zbytečné léčit oko bez hlavy, hlavu bez těla a tělo bez duše."

Hippokratés

Kraniosakrální terapie


Celostní, jemná, neinvazivní, manuální terapeutická metoda, která souvisí s kraniosakrálním rytmem. Tento rytmus je vyvoláván produkcí a vstřebáváním mozkomíšního moku v mozkových komorách. Mozkomíšní mok = ochrana a výživa CNS, přenos informací, detoxikace - odvod zplodin, imunologická funkce, životní energie. 

Bachova květová terapie

 

Bachova květová terapie je velice jednoduchým, uceleným a účinným systémem, který na jemné rovině odstraňuje duševní napětí, čímž vnáší do života harmonii a vyrovnanost. Bachovy květové esence jsou tvořeny komplexem 38 květových esencí.

Schüsslerovy tkáňové soli


Tkáňové soli jsou minerály a stopové prvky tělu vlastní. Těmito tkáňovými solemi ovlivňujeme na mezibuněčné i buněčné úrovni vitalitu i reakční schopnosti celého organismu. 

Systém Dr. Schüsslera se skládá z 12 základních solí a 15 doplňkových solí.

Viscerální terapie


Viscerální terapie je velmi jemná manuální terapie, která se zabývá vyšetřením a cíleným ošetřením vnitřních orgánů břišní dutiny, malé pánve, hrudního koše, krku i mozku a jejich závěsných aparátů, léčbou funkčních poruch vnitřních orgánů.  

Metamorfní technika


MT je jemná, neinvazivní, příjemná a velmi účinná technika, která pomáhá uvolňovat a odstraňovat emocionální bloky a vzorce, jež vznikly v prenatálním období (mohou se projevovat různými způsoby jako fyzické nebo psychické nemoci, emocionální nerovnováha, různé poruchy nebo jiné disharmonie). 

Půlnoční dílna


Konzultace o vaší jedinečnosti vede k dokonalému šperku. Zakázková výroba bižuterních šperků nejen z minerálů... Věneček na dveře přivítá vás i vaši návštěvu a uvnitř zútulní domov.

Chcete vědět více?


O zážitcích z terapií se dozvíte více v sekci Napsali o mně nebo na blogu Z poradny. Zajímá vás, kdo jsem? Najdete na stránce O mně a na blogu Ze života. Střípky z Púlnoční dílny jsou na blogu Z půlnoční dílny.