Dárková poukázka

22.11.2022


Chcete potěšit nebo překvapit své blízké, přátele, kolegy...? Dárkové poukázky na všechny služby jsou opět v prodeji. Dárek, který můžete věnovat k narozeninám, výročí, svátku, vánocům nebo jen tak pro radost. 

 "Dokonalost dárku spočívá v jeho vhodnosti, nikoli v jeho hodnotě."  

Charles Dudley Warner

 Často přemýšlíte nad vhodným dárkem, aby potěšil a zároveň mile překvapil? Obdarování je jednoduché pokud druhého dobře známe nebo nám to dokonce usnadní a řekne, co by si přál. V druhém případě, někoho známe chvíli nebo máme doma "remcala", kterému se nic a nikdo nezavděčí, je to složitější.

Dárkovou poukázku mám pro ty z vás, kteří vědí, co si jejich blízcí, přátelé, kolegové... přejí. V mých službách najdete mnohé. Je z čeho vybírat.

Kraniosakrální terapie přináší úlevu celému našemu tělu a nejem jemu. I naše  duše si přijde na své :).  Kranio vnáší do celého systému rovnováhu, dlouhodobé bolesti a problémy mizí, energie se navyšuje a my se stáváme klidnějšími a vyrovnanějšími.

Bachova květová terapie zase  nabízí rozkolísaným emocím, které občas bývají jako na houpačce, klid a harmonii. Situace, které nám dřív připadaly neřešitelné a složité,  se s "bachovkami" a jejich užívací lahvičkou na míru,  řeší mnohem snadněji aniž bychom potlačili pravou podstatu svého JÁ.

Schüsslerovy tkáňové soli. Diagnostika z obličeje  vašim obdarovaným řekne, co jejich tělu chybí, kde jsou deficity v zásobování minerály a jak tělu pomoci. I chronické nemoci, snížená imunita nebo dlouhodobé akné má řešení.

Metamorfní technika je skvělý "relax" v obdobích, kdy jsme v přechodových fázích a nevíme, co dál. Ztiší naši mysl i tělo a napomůže k řešení, o kterém jsme si už dávno mysleli, že řešení nemá nebo na něj nemáme již dlouho sílu.

Viscerální terapie je nám nápomocná po různých operacích, chronickýh bolestech či problémy s vnitřními orgány.

A nakonec Půlnoční dílna se svými šperky z polodrahokamů. Říká se, že kameny mají také svou moc. Pravdou je, že vhodně zvolený šperk,  potěší vždy.

Ať už koupíte dárkovou poukázku u mne nebo vyberete jiný dárek, přeji vám, ať váš dárek vždy potěší :)


 Z PORADNY

Kraniosakrální terapie mne vždy dovede do stavu hluboké meditace. V onu jedinečnou chvíli jsem naplno sama se sebou, svým tělem, pocity… Vše najednou přestává existovat. Jsem v jednotě s tělem a svou duší. Pokaždé cítím změnu, která postupem času nabírá na síle.