Loučení

31.12.2021


Dnešní den není pro mne pouze Silvestr a konec roku. Je pro mne poděkováním za vše, co se uplynulý rok stalo... 

Děkuji roku 2021 za mnohé. Byl pro mne hledáním vhodných semínek, přípravou půdy a zároveň zasazením mnoha nových sazenic. O vše se nyní s láskou a pečlivostí svou vlastní starám. Co vše z toho vzejde bude zároveň i mým překvapením. Doufám, že budu stejně úspěšná a trpělivá jako zahradník v Pyšné princezně.

Děkuji roku 2021 za vše, co mi přinesl i za to, co jsem mohla opustit. Byl náročný ( měla jsem roky mnohem náročnější) na orientaci, kdo je kdo a jak to se mnou myslí. Jsem vděčná za veškeré zkušenosti, které mi byly umožněny.

A jak jsem tak byla v rozjímání, co vše se událo, příroda mi byla nápomocna. Odměnila mne svou neskutečnou krásou. Byl to celý ohňostroj barev, jen v tichu a pokoře.

Obohacena vším, co se letos událo, vyhlížím rok nový. Jaký bude, nevím. Mám ráda překvapení. A pokud mám soudit dle posledního dne tohoto roku. Bude úžasný, vlídný, teplý, plný barev a objetí.


"Jsou to naše setkání a loučení, která nás posunují vpřed. Kam, to nemůže nikdo říct."

Hadžime Isajama

ZE ŽIVOTA

"Bez rodiny se člověk chvěje zimou v nekonečném vesmíru."

André Maurois

Kulička uvnitř rolničky je schovaná. Je to vlastně takové její srdce. Bez ní by nemohla krásně znít. Přeji vám všem, aby jste své srdce slyšeli a váš život mohl nádherně znít po celý nový rok 2023.


"Dokonce i ta nejtemnější noc skončí a vyjde slunce."Viktor Hugo