Loučení

31.12.2021


Dnešní den není pro mne pouze Silvestr a konec roku. Je pro mne poděkováním za vše, co se uplynulý rok stalo... 

Děkuji roku 2021 za mnohé. Byl pro mne hledáním vhodných semínek, přípravou půdy a zároveň zasazením mnoha nových sazenic. O vše se nyní s láskou a pečlivostí svou vlastní starám. Co vše z toho vzejde bude zároveň i mým překvapením. Doufám, že budu stejně úspěšná a trpělivá jako zahradník v Pyšné princezně.

Děkuji roku 2021 za vše, co mi přinesl i za to, co jsem mohla opustit. Byl náročný ( měla jsem roky mnohem náročnější) na orientaci, kdo je kdo a jak to se mnou myslí. Jsem vděčná za veškeré zkušenosti, které mi byly umožněny.

A jak jsem tak byla v rozjímání, co vše se událo, příroda mi byla nápomocna. Odměnila mne svou neskutečnou krásou. Byl to celý ohňostroj barev, jen v tichu a pokoře.

Obohacena vším, co se letos událo, vyhlížím rok nový. Jaký bude, nevím. Mám ráda překvapení. A pokud mám soudit dle posledního dne tohoto roku. Bude úžasný, vlídný, teplý, plný barev a objetí.


"Jsou to naše setkání a loučení, která nás posunují vpřed. Kam, to nemůže nikdo říct."

Hadžime Isajama

ZE ŽIVOTA

Kulička uvnitř rolničky je schovaná. Je to vlastně takové její srdce. Bez ní by nemohla krásně znít. Přeji vám všem, aby jste své srdce slyšeli a váš život mohl nádherně znít po celý nový rok 2023.


"Dokonce i ta nejtemnější noc skončí a vyjde slunce."Viktor Hugo

"Mám před sebou další den. Mohu se zabývat žehráním na nepřízeň osudu. Mohu se sžírat závistí vůči všem, kdo podle mne mají víc než já. Mohu celý den promarnit vyhlížením zítřejšího štěstí. Raději se chci radovat z toho, co mám už dnes. Vzpomínat na všechno krásné, co jsem měl třeba včera, a přitom se těšit, že i zítra budu...