Nový rok 2024

01.01.2024


 "Bez rodiny se člověk chvěje zimou v nekonečném vesmíru."

André Maurois


Je to jen pár dnů, kdy skončily vánoční svátky, tolik očekávané hlavně dětmi. Dětmi, které se nemohly dočkat až zazvoní zvoneček a přijde Ježíšek. Mám ráda tento čas, kdy se zastavíme, abychom byli pospolu se svými blízkými, přáteli… a za zpěvu koled prožili blízkost.

Blízkost člověka k člověku, na kterou ve všem tom shonu není čas. Zastavení, kdy se nejedno srdce otevře a stane se zázrak.

Včera byl Silvestr a s ním i konec roku 2023. Jaký byl? Naplnil všechna vaše očekávání? Byl lepší nebo snad se něco nepovedlo? Z mnoha setkání vím, že plno snů se splnilo. Jsem naplněna radostí a vděkem, že mohu být ve vaší skládačce dílkem, který vám pomáhá najít cestu ke změně.

Děkuji roku 2023 za vše nové, co mi přinesl a zároveň děkuji, že mi pomohl odnést vše, co v mém životě už nemělo místo.

Vítej nový roku 2024. Mám možná neskromné přání. Přála bych si, abychom k sobě našli cestu jako lidé a poznali to dobré v nás. Špatné vidíme hned. A vidíme i to dobré? Pokusme se nacházet každý den na lidech, které potkáme, co se nám líbí, třeba milý úsměv, zářivé oči, příjemný tón hlasu.. Možná je to něco, co nám chybí a druzí nás tím obohatí. Nacházejme v každém okamžiku vše, co nám život nabízí a vybírejme pečlivě. 

Přeji nám všem požehnaný čas, neboť v každé chvíli se rodí zase nové.

Děkuji vám za vaši přízeň a těším se na potkávání...

Začněte nový rok jinak

ZE ŽIVOTA

Nový rok 2024

01.01.2024
"Bez rodiny se člověk chvěje zimou v nekonečném vesmíru."

André Maurois

P.F. 2023

01.01.2023

Kulička uvnitř rolničky je schovaná. Je to vlastně takové její srdce. Bez ní by nemohla krásně znít. Přeji vám všem, aby jste své srdce slyšeli a váš život mohl nádherně znít po celý nový rok 2023.

Slunovrat

21.12.2022

"Dokonce i ta nejtemnější noc skončí a vyjde slunce."Viktor Hugo