Natrium chloratum D6 – hydratace s osmičkou

10.09.2023


"Moudrý člověk je jako voda. Voda prospívá všemu a s ničím nesoupeří."

Lao-c'

Tkáňové soli - Natrium chloratum D6

Je tu měsíc září a s ním končící léto. Naše tělo jsme rádi vystavovali slunečním paprskům a nyní je potřeba dodat také hydrataci, která se u některých jedinců může projevovat šupinkami na kůži, pnutím pokožky, suchými až drsnými vlasy…


Jak podpořit pitný režim s tkáňovými solemi

Základem je pitný režim. Do každé sklenice vody, jak už znáte z předešlých článků, přidejte 2 - 3 tablety tkáňové soli č. 8 Natrium chloratum D6. Důležité obzvláště pro jedince, kteří mají problém s pitným režimem. Tato tkáňová sůl nám pomáhá naučit se dodržovat pitný režim přímo zázračně. 


Jak použít tkáňové soli do koupele

Balzám pro kůži - do každé koupele můžete přidat 20 - 30 tablet opět č. 8. Natrium chloratum D6. Koupel by měla trvat 15 – 20 minut. Poté tělo jemně osušte a chvili zůstaňte v klidovém režimu.


Jak používat krémgel Nr. 8 Natrium chloratum 

Na pleť ráda používá krémgel Nr. 8. Je lehký a rychle se vstřebává. Můžete jej použít "ve vrstvách", to znamená, že první vrstvu necháte vstřebat a nanesete další. Někdy dokonce i tři vrstvy, dle stavu pleti. Pokud máte rádi váš oblíbený krém, použijte "osmičku" jako základ. Pouze u tohoto krémgelu můžete zpočátku při nanášení cítit jemné chvilkové píchání nebo pálení, které do tří dnů vymizí.

Krémgel Nr. 8 Natrium chloratum můžete používat i jako tělový krém. Využijete jej po slunění, příliš horké koupeli nebo suché a drsné pokožce. V prodeji je k dostání v balení o obsahu 50 ml a 200 ml.


Tkáňové soli - pleťová maska Natrium chloratum D6

Pleťová maska. Její příprava je velmi jednoduchá. Vezměte 40 – 50 kusů tkáňové soli č. 8 Natrium chloratum D6 a vložte do malé misky. Přidejte trochu teplé vody. Vznikne konzistence podobná jogurtu nebo jemné kaši. Tuto směs naneste na pleť a nechte působit asi 15 minut. Po této době působení masku z obličeje umyjte teplou vodou a naneste krémgel Nr. 8.


Tkáňové soli a vlasy

Vlasy a vlasová pokožka. Jestliže jsou vaše vlasy po létě drsnější a sušší, není třeba je hned stříhat. Udělejte si biochemický zábal vlasů nebo vlasovou vodu a do konečků vlasů vetřete jemně krémgel Nr. 8 Natrium chloratum.


Jak vyrobit z tkáňových solí zábal na vlasy a zbavit se lupů

Biochemický zábal vlasů – 10 až 20 tablet č. 8 Natrium chloratum D6 rozpusťte v šálku horké vody. Nechejte zchladnout na teplotu těla a nejlépe večer jemně vmasírujte do vlasů. Hlavu si omotejte ručníkem. Druhý den vlasy umyjte běžným způsobem. Biochemický zábal vlasů napomáhá také pokud se vám tvoří lupy.


Natrium chloratum D6 - návod na vlasovou vodu

Vlasová voda – 10 tablet č. 8 rozpusťte v teplé vodě. Směs nemíchejte! Opatrně nalijte do lahvičky s rozprašovačem o obsahu 200 ml. Touto vlasovou vodou stříkejte na vlasy nebo jen konečky vlasů 2x až 3x denně. Vlasovou vodu také vmasírujte do pokožky hlavy. Pokožka i vlasy získají zpět tolik potřebnou vláhu – hydrataci.


Další informace o tkáňových solích naleznete...

Více informací o tkáňových solích najdete na blogu Schüsslerovy soli. Další možnosti použití a účinky tkáňové soli č. 8 Natrium chloratum D6 najdete v článku "Natrium chloratum D6 - tkánová sůl č. 8.

Rádi byste věděli, které tkáňové soli vašemu tělu chybí? Objednejte se na diagnostiku. Kromě osobního setkání je možná i konzultace po telefonu.


Mějte krásné dny.


Rádi byste věděli, které tkáňové soli vašemu tělu chybí?

Objednejte se na diagnostiku. Je možné osobní setkání nebo i konzultace po telefonu.

Jste zvědaví, jak vám může pomoci tkáňová sůl č. 2 Calcium phosphoricum - sůl života? V dalších řádcích se dozvíte více. Perlička hned na začátku. Při silné chřipce s velkými bolestmi na různých místech těla, kdy jsem brečela bolestí a nemohla spát, mi přinesl krémgel Adler Topics Nr. 2 Calcium phosphoricum úlevu. Po natření bolestivého místa úleva...


"V určitých případech, jako například u pohmožděnin, spálenin, omrzlin či očních zánětech je kromě vnitřního použití možné a dokonce se i výrazně doporučuje vnější použití minerálních solí."

Dr.Schüssler
první vydání díla "Abgekürzten Therapie"