Schüsslerovy tkáňové soli - Adler Topics krémy a krémgely

06.01.2024

 "V určitých případech, jako například u pohmožděnin, spálenin, omrzlin či očních zánětech je kromě vnitřního použití možné a dokonce se i výrazně doporučuje vnější použití minerálních solí."

Dr.Schüssler 
první vydání díla "Abgekürzten Therapie"

 

Co je Adler Topics

Adler Topics jsou krémy a krémgely s obsahem vysoce ředěných minerálních látek. Není v nich žádné potencování, nýbrž postupné ředění a výsledný produkt obsahuje stejné množství minerální látky jako jednotlivé tablety tkáňových solí.


Kolik gramů tkáňových solí obsahují krémy a krémgely

1g krému se rovná 1g tablety příslušné minerální soli.


Jsou krémy a krémgely vhodné pro vegany

Krémy a krémgely základní řady 1 - 12 jsou všechny vhodné pro vegany. Všechny produkty, které jsou vhodné pro vegany, jsou opatřené značkou "vegan".


Jsou Adler Topics vhodné i pro malé děti

Jsou vhodné pro celou rodinu, tedy i pro malé děti a kojence.


Co je předností krémů a krémgelů

Minerální látky se dopravují poměrně rychle a přímo na postižené místo, což při užívání minerálních solí vnitřně někdy může trvat déle.


Jsou produkty Adler Topics vhodné pro citlivou pleť

Všechny produkty Adler Topics jsou dermatologicky a mikrobiologicky testované, proto jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť.

Produkty Adler Pharma jsou:

  • bez parabenů
  • bez palmového oleje a parafínu
  • bez vazelíny
  • bez triethanolaminu
  • bez silikonového oleje
  • bez nanočástic
  • bez mikroplastů
  • bez hliníkových solí
  • bez fluoritu
  • bez umělých vůní


Jsou obaly produktů Adler Pharma ekologické

Všechny obaly Schüsslerových solí i Adler Topics krémů jsou vyrobeny z ekologického plastu, který je zdravotně nezávadný. Tyto obaly neobsahují mikroplasty ani změkčovadla (ftaláty či plastifikátory) a jsou recyklovatelné. Ekologie a vztah k přírodě patří mezi důležité hodnoty. Obaly firmy Adler Pharma jsou vyráběny speciální firmou tak, aby bylo vše v souladu s přírodou a zdravím.


Jak používat krémy a krémgely, které obsahují jednotlivé Schüsslerovy soli

Produkty Adler Topics krémy/krémgely se natírají přímo na postižené místo. Tímto způsobem použití mohou urychlit proces hojení. Schüsslerovy soli se dostávají přes kůži do krevního oběhu, tkání a lymfy. Můžete z nich udělat i zábaly, které se nechávají působit přes noc na postiženém místě.


Jak používat krémy Adler Topics Nr. 1 - 12

Krémy s vysoce ředěnými minerálními látkami jsou hutnější konzistence. Doporučují se používat několikrát denně obzvláště na suchou, drsnou či popraskanou kůži. Je také možné překrytí například obvazem – tento způsob je vhodný především na noc.


Jak používat krémgely Adler Topics Nr. 1 - 12

Krémgely mají na rozdíl od krémů ve svém složení vyšší podíl vody a hydrofilní krémový základ. Zásobují kůži větším množstvím vlhkosti, rychle se vstřebávají. Minerální látky pronikají hluboko do kůže intenzivněji a rychleji se vstřebávají. Vzhledem ke své konzistenci je možné je nanášet přímo na sliznice...


Je lepší krém nebo krémgel

Všeobecně se doporučuje upřednostnění krémů s vyšším podílem vody, v tomto případě jsou to krémgely.


Dají se krémy a krémgely kombinovat

Ano, všechny se dají vzájemně kombinovat a vytvářet z nich směsi dle vlastní potřeby.


Jak velké je balení krémů/krémgelů

Vysoce ředěné krémy a krémgely jsou k dostání v tubách o obsahu 50 ml a 200 ml. 


Další informace

Více informací o tkáňových solích najdete na blogu SCHÜSSLEROVY SOLI.

Rádi byste věděli, které tkáňové soli vašemu tělu chybí?

Objednejte se na diagnostiku. Je možné osobní setkání nebo i konzultace po telefonu.

Jste zvědaví, jak vám může pomoci tkáňová sůl č. 2 Calcium phosphoricum - sůl života? V dalších řádcích se dozvíte více. Perlička hned na začátku. Při silné chřipce s velkými bolestmi na různých místech těla, kdy jsem brečela bolestí a nemohla spát, mi přinesl krémgel Adler Topics Nr. 2 Calcium phosphoricum úlevu. Po natření bolestivého místa úleva...


"V určitých případech, jako například u pohmožděnin, spálenin, omrzlin či očních zánětech je kromě vnitřního použití možné a dokonce se i výrazně doporučuje vnější použití minerálních solí."

Dr.Schüssler
první vydání díla "Abgekürzten Therapie"