Newsletter

30.03.2023


"Nejlepší způsob, jak začít nový den, je po probuzení myslet na to, zda dnes můžeme udělat radost alespoň jednomu člověku. 
Friedrich Nietzsche

 Co nového je v poradně "Cesta změny"? Dlouho jsem přemýšlela, čím své služby obohatit a zároveň zachovat stávající kvalitu nabídky. Mnoho klientů se často ptá, jak užívat Bachovy květové esence jinak nebo i Schüsslerovy tkáňové soli, co se dá řešit kraniem... Zajímá je mnohem víc než základní informace. Věděli jste, že Bachovy esence můžete používat i na pleť nebo do koupele…? A tak na základě otázek a úvah vznikl newsletter "Cesta změny".

1.3.2023 spatřil "světlo světa" nebo spíše cestu internetu úplně první newsletter "Cesta změny". Byl tematicky zaměřený na březen, příchod jara, ledviny… Další newsletter se týká detoxu, jater a s nimi souvisejícími  emocemi.

Newsletter je zasílán vždy první kalendářní den v daném měsíci. Jeho obsahem jsou různé návody, tipy, zamyšlení... ohledně celostního přístupu ke zdraví i použití metod, které používám v poradně. 

Můžete se k němu přihlásit ještě dnes. Další nová zpráva už čeká na své odeslání. Květnové vydání se již připravuje a zároveň už pomalu začínám přemýšlet, co vše bude v červnovém vydání. Pokud máte nějaké náměty nebo otázky, budu ráda, když napíšete. Třeba právě váš nápad nebo vaši otázku budu moci dát do některého z dalších newsletterů.

Přeji vám krásné jarní dny :)

 Z PORADNY


"V nemoci se mění nálada od té, kterou vnímáme běžně v životě a pozorovatelé si této změny mohou často všimnout dříve a někdy dlouho před tím, než se nemoc projeví a léčením nálady mohou projevu choroby předejít."
Milujeme natolik, že necháme druhého být takového, jaký je.
Gaston Saint - Pierre