Přednáška Bachovy květové esence

25.03.2024


Z provozních důvodů Kavárny K je přednáška zrušena. O novém termínu vás informuji na webu a fb."Nejtěžší je život študáka. Je plný zkoušek."
Alejandro Dolina 

Blíží se čas přijímacích zkoušek, maturit... V tomto období nejen děti, studenti, ale i rodiče jsou plní emocí a očekávání. Emoce, které jsou v mnoha případech radostné a u některých jedinců vyvolávají plno strachu a obav. 

O emocích, které mohou být pomyslnou "brzdou" úspěchu zkoušek, si budeme povídat na přednášce s názvem "Jak pomáhají Bachovy květové esence nejen v období zkoušek, maturit...".

Přednáška se koná ve středu 10.4. 2024 od 17:00 ve studentské Kavárně K. Místo konání - Mnichovice, Masarykovo náměstí 33. Vstup je zdarma. 

Těším se na setkání. Krásné jaro a úspěšné zkoušky :)


P.S. Možnost namíchání užívací lahvičky, zakoupení Krizové esence - Rescue Remedy...

Příběhy z praxe

Příběhy z praxe najdete na blogu v sekci Z poradny

Kraniosakrální terapie mne vždy dovede do stavu hluboké meditace. V onu jedinečnou chvíli jsem naplno sama se sebou, svým tělem, pocity… Vše najednou přestává existovat. Jsem v jednotě s tělem a svou duší. Pokaždé cítím změnu, která postupem času nabírá na síle.

Škola volá!

27.08.2023
"Jediným učitelem hodným toho jména jest ten, který vzbuzuje ducha svobodného přemýšlení a vyvinuje cit osobní odpovědnosti."

Jan Amos Komenský