NĚCO NAVÍC...

"Jednoduše - O mně"

  Je to již velmi dávno, kdy jsem pracovala jako učitelka. Milovala děti. Chodili za mnou se svými radostmi, úspěchy i starostmi děti, jejich sourozenci i rodiče. . Přesto jsem ze školství odešla, neboť...., ale to je jiný příběh. 

 Umřel táta... Velké období smutku jsem zaháněla prací. V té době jsem si splnila další dětský sen. Byla jsem vizážistkou a zároveň nabízela kosmetiku. Se zákazníky jsme se rádi viděli a dále jsem naslouchala příběhům, problémům a radila. To tedy umím😉 Stal se ze mne workoholik, neboť práci miluji. Sama pro sebe jsem se  uzavřela a svůj smutek nad ztrátou otce přestala cítit. Práce mi najednou přinášela málo radosti. Zkrášlování žen bylo najednou pro mne málo. Potřebovala jsem víc. 

 Vydala jsem se na cestu sebepoznání. Absolvovala kurzy hlubinné regresní terapie, automatické kresby, reflexní terapie, hypnózy... Nejvíce mne zaujala kraniosakrální terapie. Tuto terapii jsem nejprve navštěvovala sama. Změnila mi život a to myslím do písmene. Mé tělo je opět pružné, vzpřímené, strachy zmizely, s workoholikem máme dohodu, změnila jsem bydliště, auto, šatník, postavu, našla nové přátele...  A když jsem viděla, co tato terapie umí, naučila jsem se ji a k tomu Bachovu květovou terapii i mnoho dalšího. 

 Vše testuji na sobě. "Tedy, pokud to působí na mne, musí i na druhé." Nebudu přece dělat něco, co znám jen z příruček a knih. Jsem milá, empatická, usměvavánaslouchající terapeutka a pokud chcete změnit svůj život nebo jen třeba potřebujete, aby zmizely bolesti hlavy, zad, úspěšně jste otěhotněla a donosila miminko, jsem tu pro vás.                                         

 Pomohu vám změnit život. Vím, možná to zní odvážně. Jsem odvážná a mám 18 let zkušeností svých i  mnoha spokojených klientů... Jsem připravena. Lehátko a křeslo jsou volné, káva i čaj se vaří, koláč je upečen a čekám, kam mne ve své duši i těle zavedete.


P. S. Ostatní o mně a mé práci najdete Články

" Miluji změny a šťastné a zářící oči svých klientů."