NĚCO NAVÍC...

 Domácí úkol - "Jak být vidět..."

 Je tomu dávno, co jsem pracovala jako učitelka, milovala děti a rodiče a oni měli rádi zase mne. Chodili za mnou se svými starostmi. I přesto jsem ze školství odešla, neboť...., ale to je jiný příběh. 

 Potom umřel táta... A já si splnila další dětský sen. Byla jsem vizážistkou a u toho nabízela kosmetiku. Klienti mne rádi viděli a dále jsem naslouchala příběhům, problémům a radila. To tedy umím😉 Stal se ze mne workoholik, protože práci miluji. Jen jsem se sama pro sebe uzavřela a svůj smutek nad ztrátou otce přestala cítit. Zkrášlování žen bylo najednou pro mne málo. Chtěla jsem víc

 Vydala jsem se na cestu sebepoznání a navštívila kraniosakrální terapii. Změnila mi život a to myslím do písmene. Mé tělo je opět pružné, vzpřímené, strachy zmizely, s workoholikem máme dohodu, změnila jsem bydliště, auto, šatník, postavu, našla nové přátele - jen manžela jsem si nechala. A když jsem viděla, co tato terapie umí, naučila jsem se jí a k tomu Bachovu květovou terapii i mnoho dalšího. 

 Vše testuji na sobě. "Tedy, pokud to působí na mne, musí i na druhé." Nebudu přece dělat něco, co znám jen z příruček a knih. Jsem milá, empatická, usměvavá, stále naslouchající terapeutka a pokud chcete změnit svůj život nebo jen třeba potřebujete, aby zmizely bolesti hlavy, zad, úspěšně jste otěhotněla a donosila miminko, jsem tu pro vás.                                         

 Pomohu vám změnit život. Vím, možná to zní odvážně. Jsem odvážná a mám 18 let zkušeností svých i  mnoha spokojených klientů... Jsem připravena. Lehátko a křeslo jsou volné, káva i čaj se vaří, koláč je upečen a já čekám, kam mne ve své duši i těle pustíte💚

  " Miluji změny a šťastné a zářící oči svých klientů."