NĚCO NAVÍC...

"Jednoduše - O mně"

 Je tomu dávno, co jsem pracovala jako učitelka, milovala děti a oni měly rádi zase mne. Chodili za mnou se svými starostmi rodiče i děti. Přesto jsem ze školství odešla, neboť...., ale to je jiný příběh. 

 Potom umřel táta... Velké období smutku jsem zaháněla prací. Splnila jsem si další dětský sen. Byla jsem vizážistkou a zároveň nabízela kosmetiku. Se zákazníky jsme se rádi viděli a dále jsem naslouchala příběhům, problémům a radila. To tedy umím😉 Stal se ze mne workoholik, protože práci miluji. Jen jsem se sama pro sebe uzavřela a svůj smutek nad ztrátou otce přestala cítit. Zkrášlování žen bylo najednou pro mne málo. Chtěla jsem víc

 Vydala jsem se na cestu sebepoznání a navštívila kraniosakrální terapii. Změnila mi život a to myslím do písmene. Mé tělo je opět pružné, vzpřímené, strachy zmizely, s workoholikem máme dohodu, změnila jsem bydliště, auto, šatník, postavu, našla nové přátele...  A když jsem viděla, co tato terapie umí, naučila jsem se ji a k tomu Bachovu květovou terapii i mnoho dalšího. 

 Vše testuji na sobě. "Tedy, pokud to působí na mne, musí i na druhé." Nebudu přece dělat něco, co znám jen z příruček a knih. Jsem milá, empatická, usměvavá, stále naslouchající terapeutka a pokud chcete změnit svůj život nebo jen třeba potřebujete, aby zmizely bolesti hlavy, zad, úspěšně jste otěhotněla a donosila miminko, jsem tu pro vás.                                         

 Pomohu vám změnit život. Vím, možná to zní odvážně. Jsem odvážná a mám 18 let zkušeností svých i  mnoha spokojených klientů... Jsem připravena. Lehátko a křeslo jsou volné, káva i čaj se vaří, koláč je upečen a já čekám, kam mne ve své duši i těle pustíte💚

  " Miluji změny a šťastné a zářící oči svých klientů."

P. S. Ostatní najdete Články