Ráno

15.06.2022

To ráno, kdy mne slunce polechtalo svými prvními paprsky bylo jiné. Vzduch voněl. Byla v něm cítit vláha a jemný dotek moře. Tak moc jsem potřebovala ven. Dýchat a naplnit se paprsky slunce.

Vyběhla jsem jen tak bosa na terasu a z ní rovnou do trávy. Vítr mi jemně cuchal vlasy a kapky v trávě se třpytily. Byly úplně všude i na listech, květech...

Slunce do nich opíralo jemné paprsky a vytvářelo barvy duhy. Některé kapky se třpytily tak, že vypadaly jak drahokamy, které zde někdo poztrácel. V tu chvíli jsem si uvědomila, že v nich vidím korálky.

Už mne nic neudrželo. Vrátila jsem se mokrá, nasycená všemi živly. V pracovně jsem překotně hledala ty správné korálky, co se třpytí a mají odlesky rosy a duhy. Dala jsem se do tvoření.

Korálky se navlékaly lehce, neboť jsem stále cítila opojnou atmosféru krásného rána a nového zrození. Vznikla malá kolekce jedinečných náramků. Jmenuje se příznačně " Duhové svítání". Zvu vás do Půlnoční dílny. Sledujte její stránky, kde se postupně objeví k prodeji jednotlivé náramky nejen "Duhového svítání".


https://www.facebook.com/Pulnocnidilna/

https://www.facebook.com/Pulnocnidilna/posts/173095501803103